Nowe oblicze wodzisławskiej Izby Przyjęć

Od miesiąca trwa remont Izby Przyjęć w Wodzisławiu. Są już pierwsze efekty. Część korytarza głównego na parterze szpitala zmieniła się nie do poznania. Wyburzenie ścian znacznie zwiększyło jego przepustowość, co z pewnością pozytywnie wpłynie na funkcje komunikacyjne.

– Z myślą o pacjencie zaprojektowaliśmy i wyodrębniliśmy dodatkowe gabinety lekarskie. Dziś możemy powiedzieć, że zakończył się pierwszy etap planowanych robót. W pierwszej połowie listopada rozpocznie się kolejny, tym razem w holu głównym i w gabinetach zabiegowych, dlatego prosimy pacjentów o jeszcze chwilę cierpliwości – mówi dyrektor szpitala Bożena Capek.

Drugi etap reorganizacji Izby Przyjęć będzie obejmował remont i poszerzenie gabinetu zabiegowego i wymianę wykładziny podłogowej. Wyodrębniona zostanie też rejestracja izby przyjęć.

Inwestycja nie ma na celu jedynie odświeżenia ścian i podłóg. Ma charakter remontu generalnego. Wraz z remontem ścian i posadzek, wy0mieniana jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz stolarka drzwiowa i okienna.

Panorama1

 

 

 

Panorama3

Kategorie
0 Comments
0 Pings & Trackbacks