Plac zabaw już gotowy

  • http://zoz.wodzislaw.pl/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0552-628x353.jpg
  • http://zoz.wodzislaw.pl/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0553-628x353.jpg
  • http://zoz.wodzislaw.pl/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0554-628x353.jpg
  • http://zoz.wodzislaw.pl/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0555-628x353.jpg

Plac zabaw przy Rydułtowskiej Pediatrii

Początkiem sierpnia br. końca dobiegły prace związane z uruchomieniem placu zabaw dla pacjentów Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Rydułtowach. Dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia „Razem na Szybiku” oraz Pana Jana Grabowieckiego prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej ROW, uporządkowano przestrzeń wokół Oddziału, wykonano nowe alejki, zainstalowano ławki, maty absorbujące, urządzenia zabawowe oraz dzięki wsparciu przedsiębiorców nasadzono rośliny i krzewy. Wszystko po to, aby pacjenci naszego Szpitala mogli w bardziej komfortowy sposób spędzić czas pobytu w Szpitalu.

Dotychczas Szpital w Rydułtowach nie posiadał ogólnodostępnej przestrzeni, gdzie dzieci i ich opiekunowie mogliby spędzać czas poza szpitalnymi murami. Dlatego tak potrzebne było miejsce, gdzie rodzice i dzieci mogliby w bezpiecznych warunkach spędzić czas na świeżym powietrzu i odetchnąć od szpitalnej rutyny i szpitalnego łóżka.

Dzięki tej przestrzeni mali pacjenci będą mogli w bardziej komfortowy sposób spędzić czas w szpitalu – podkreśla Dorota Kowalska, Dyrektor PPZOZ.

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowanie Przedsiębiorcom, Izbie i Stowarzyszeniu za zaangażowanie w realizację projektu i okazaną pomoc finansową oraz życzliwość.

 

 

Kategorie