Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

SZPITAL POWIATOWY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM SZPITAL POWIATOWY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM Podaruj nam 1,5% podatku

Podaruj nam 1,5% podatku

 

Przypominamy o możliwości wsparcia naszego Szpitala poprzez przekazanie 1,5% podatku.

Zgromadzone środki zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego, co przyczyni się do poprawy jakości leczenia oraz komfortu pacjentów i personelu.

Aby wesprzeć Szpital, w zeznaniu podatkowym za 2024 rok w rubryce „numer KRS” należy wpisać numer: 0000393290 oraz w rubryce „cel szczegółowy 1,5%” wskazać: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim.

W ramach kampanii „Wspieraj lokalnie” uruchomiono łatwy do obsługi program, dzięki któremu nie tylko można złożyć zeznanie podatkowe PIT, ale też w bardzo prosty sposób podarować 1,5% swojego podatku dla Szpitala Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Link do programu to: https://www.pitax.pl/rozlicz/starostwo-powiatowe-w-wodzislawiu-slaskim/?fbclid=IwY2xjawJ0QH9leHRuA2FlbQIxMABicmlkETBVSUZ3dllHOGtWY0owY2hzAR612hfC7TwPoLVzSl6PcX1mHmKMxUFA3fpUGmgicbjol0J5v9aN6lesnAtjMg_aem_AcpYghSBpMl9hrlW5R6ccw

Dziękujemy za Waszą życzliwość i pomoc!