Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim Oferta pracy na stanowisko księgowego

Oferta pracy na stanowisko księgowego

PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim zamierza zatrudnić pracownika stanowisko:

  • księgowy/księgowa

Miejsce pracy – Wodzisław Śląski

Podstawowe zadania wykonywane na w/w stanowisku pracy

  1. ewidencjonowanie w księgach rachunkowych dokumentów księgowych, zgodnie z przepisami prawa rachunkowego i podatkowego (praca w systemie InfoMedica- program Finansowo-Księgowy)
  1. sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  2. aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego, przygotowanie danych i współpraca z biegłym rewidentem,
  3. sporządzanie deklaracji podatkowych,
  4. sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji księgowej,
  5. dbałość o dobro pracodawcy, chronienie mienia,
  6. zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę i inne osoby na szkodę,
  7. przestrzeganie obowiązującego u pracodawcy czasu pracy, regulaminu pracy, ustalonego porządku i dyscypliny pracy oraz zasad współżycia społecznego.
  8. aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego oraz współpraca z biegłym rewidentem,
  9. dbałość o dobro pracodawcy, chronienie mienia,
  10. przestrzeganie obowiązującego u pracodawcy czasu pracy, regulaminu pracy, ustalonego porządku i dyscypliny pracy oraz zasad współżycia społecznego,
  11. Ponadto wspomagania działu księgowości w następującym zakresie:
  12. kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  13. analiza i uzgadnianie kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych.

Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
  2. co najmniej 2 –letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej,
  3. praktyczna znajomość zasad rachunkowości,
  4. znajomość obsługi programów księgowych,
  5. praktyczna znajomość pakietu MS Office, Excel,
  6. umiejętność pracy w zespole,
  7. umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,
  8. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  9. brak prawomocnego skazania za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Warunki umowy o pracę:

  • praca w siedzibie szpitala – pełny etat –37,55 h/tydzień

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15.04.2024 r. CV
z informacjami zgodnymi z art. 221 Kodeksu Pracy) oraz klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w ofercie pracy (pracownik księgowości)  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych” osobiście lub na adres e-mail: mrogala@zoz.wodzislaw.pl

Kontakt telefoniczny od godziny 8.00 do 10.00 pod numerem 032/4591812.